Karrier

Karrier

Területi képviselő munkatársat keresünk bővülő csapatunkba!

Van séf vagy gasztro üzletkötő tapasztalatod?
Szeretsz vezetni?
Tudsz egyedül, vagy akár csapatban is dolgozni?

A munkatársunk feladatai lesznek:

  • új partnerek felkeresése Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megyék területén,
  • meglévő partnereink rendszeres látogatása, segítség nyújtása a rendelésekben, akciók ajánlása és értékesítés,
  • a heti meetingeken való részvétel a kiskunfélegyházi központban,
  • heti és havi statisztikák vezetése,
  • éves forgalmi tervek elkészítésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gasztronómiai üzletkötői tapasztalat VAGY séfként gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány aktív vezetési tapasztalattal,
  • felhasználói szintű Excel és Word ismeret,
  • illetve pontosság, megbízhatóság és kitartás.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér és teljes munkaidős bejelentés.
  • Alapbért biztosítunk jutalmazási rendszerrel.
  • Céges autót, mobiltelefont, tabletet adunk a munkavégzéshez.
  • Kihívásokkal teli, változatos munka fog téged várni.

A munkavégzés központja: Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.

Jelentkezz szakmai önéletrajz küldésével a szemelyzet@hirosgasztro.hu címen.

Területi képviselő munkatársat keresünk gasztro alapanyagok értékesítésére!

Van legalább középfokú végzettséged?

  • új partnerek felkeresése és új túra kialakítása Budapest területén, és Bács-Kiskun megye északi részén

Előnyt jelent, ha:

  • ismered főként a budapesti éttermeket és vendéglátóhelyeket, akik partnereink lehetnek,
  • van gasztronómiai alapanyag ismereted,
  • van hasonló piacon szerzett tapasztalatod,
  • vagy voltál már területi képviselő.

Raktáros munkatársat keresünk bővülő kiskunfélegyházi csapatunkba!

Stabil munkahelyet keresel?
Szereted a fizikai munkát?

Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatod lesz:

  • a beszállítóktól érkező árukat lepakolni és a raktárban a helyére tenni,
  • a partnereink megrendeléseit megfelelő mennyiségben és minőségben összekészíteni és felpakolni az áruszállító-gépkocsivezető autójára.
  • Kettő műszakos munkarendben fogsz dolgozni.
  • Havi egy szombati leltáron részt veszel.

B kategóriás jogosítvány és targoncavezetői engedély szükséges a munkakör betöltéséhez.
Egy segítőkész csapat fog várni, akik támogatnak téged a fokozatos betanulásod során.
Bejelentett az állás teljes munkaidőben.
Az éves szabadságod nálunk kiveheted.

A munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.
Jelentkezz önéletrajz csatolásával szemelyzet@hirosgasztro.hu címen.

Munkatársfelvétel:

szemelyzet@hirosgasztro.hu